دوشنبه 31 تیر 1398 ساعت 21:53

مدیرعامل نخستین پارک کسب و کار نوین کشور: لازم است تعریف اجتماعی از واژه «شکست» تغییر کند

مدیرعامل نخستین پارک کسب و کار نوین کشور:

لازم است تعریف اجتماعی از واژه «شکست» تغییر کند


 

مدیرعامل نخستین پارک کسب و کار نوین کشور گفت: لازم است تعریف اجتماعی از واژه شکست تغییر کند، هر بار ناکامی در جریان انجام هرکاری به معنای آن ست که آن راه برای رسیدن به آن مقصود مناسب نیست و باید راه دیگری در پیش گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا و به نقل از خبرگزاری ایمنا، مهندس رسول رضوانی در همایش کارآفرینی که با محوریت مرکز کارآفرینی دانشگاه شهرضا که در سالن سرو مجموعه فرهنگی شهید مدرس شهرضا صبح روز دوشنبه 22 آبان ماه برگزار شد، عنوان کرد: از مهمترین عوامل موفقیت هرفردی به ویژه آن کسانی که در حوزه کارآفرینی فعالیت می‌کنند آن است پیش از انجام هرکار باید آگاهی و دانش لازم در آن زمینه را کسب کنند زیرا بسیاری از طرح‌ها باوجود آنکه در ظاهر هم بسیار خوب و امیدبخش هستند اما چون پشتوانه مطالعاتی مناسب ندارند، موفق نیستند

وی اظهار کرد: صبر و استقامت از مهمترین عوامل موفقیت در طرح‌ها است، بسیاری از جوانان باوجود آنکه طرح‌های خوبی داشته‌اند به دلیل آنکه پشتکار خوبی نداشتند موفق نشدند.

مدیرعامل نخستین پارک کسب و کار نوین کشور بیان کرد: لازم است تعریف اجتماعی از واژه شکست تغییر کند، هر بار ناکامی در جریان انجام هرکاری به معنای آن ست که آن راه برای رسیدن به آن مقصود مناسب نیست و باید راه دیگری در پیش گرفته شود.

مهندس رضوانی تصریح کرد: برخی از جوانان گمان می‌کنند با هربار ناکامی در اجرای یک طرح دیگر فرصتی برای تکرار ندارند این در حالی است که موفق‌ترین افراد تاریخ علم و کارآفرینی چندین بار برای اصلاح عملکرد خود اقدام کرده‌اند.

وی گفت: کشور در حال حاضر نیازهای زیادی در بخشهای مختلف صنعتی و زیرساختی دارد که کسب و کارهای نوین راهکار بسیار مناسبی برای رفع آن‌ها است.

مدیرعامل نخستین پارک کسب و کار نوین کشور اظهار کرد: ما به حواشی بیشتر می‌پردازیم مثلا دائم به فکر بی حجابی دختران هستیم در حالی که باید پیش از آن برای آن دختر کار ایجاد کنیم تا او بی حجاب شدن و بدحجابی را فراموش کند.

مهندس رضوانی در پایان تأکید کرد: اگر بتوانیم با ایجاد و تقویت روحیه خودباوری در میان جوانان زمینه توسعه کسب و کارهای کوچک را فراهم کنیم تا حد زیادی مهمترین مشکل اقتصادی کشور یعنی بیکاری برطرف خواهد شد.

 
 جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید
   1396/8/27 12:56    تعداد بازدید :  240


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 240
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )