دوشنبه 31 تیر 1398 ساعت 21:10
بازدید رئیس دانشگاه از پارک کسب و کار های نوین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ دکتر امیرحسین علی بیگی رئیس دانشگاه به همراه دکتر معتمدی رئیس گروه کارآفرینی دانشگاه صبح روز شنبه 25 شهریور از پارک کسب و کارهای نوین اصفهان بازدید کردند.
 

در این بازدید مهندس رضوانی رئیس پارک کسب و کارهای نوین اصفهان از روش ها و ابداعات تازه و نو در راه اندازی کسب و کار در کشور و بخصوص در استان اصفهان خبر داد و اجرای طرح های گروهی با حضور متخصصان،خلاقان و ایده پردازان جوان و ارائه خدمات صادقانه ،شفاف وحرفه ای از اهداف راه اندازی این پارک دانست.

مهندس رسول رضوانی این پارک را پل ارتباطی بین خدمت گیرنده و خدمت دهنده  با رویکرد خدمات ویژه شهروندی(خوش) بیان کرد و افزود: شهروندان با سامانه تلفنی  193 و یا ثبت درخواست در اپلیکیشن خوش می توانند از 140 خدمت این پارک در  محل سکونت درخواست دهنده  استفاده کنند.

وی استفاده از ابزار روز برای گسترش فعالیت های اصناف را رویکرد اصلی این مجموعه نوین دانست و گفت:در مجموعه مجهز و خلاقانه پارک کسب و کارهای نوین اصفهان، ایده های نو و به روز افراد خلاق، ارائه وعملیاتی می شود.

رییس پارک کسب وکار های نوین اصفهان با اشاره به اینکه با راه اندازی این مرکز زمینه اشتغال هزار جوان اصفهانی فراهم شده است افزود: همچنین دراین مجموعه نوین 114 غرفه از مشاغل واصناف برتر و خوش نام اصفهان مستقر در پارک به ارائه خدمات شهروندی در محل می پردازند.

نخستین پارک کسب وکار های نوین واستارتاپ کشور  در خیابان سعادت آباد اصفهان حدفاصل چهار راه فرایبورگ و میدان بسیج مستقر است.


تاریخ ابلاغ : 1396/6/28


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1472
4.7/10 (تعداد آرا 16 نفر )